Підсумки II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі науки “Бухгалтерський облік, аналіз та аудит”

15.04.2012
За результатами науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія, яку очолює декан економічного факультету, член-кореспондент АН України, доктор економічних наук, професор В.Д. Базилевич, рекомендовано для нагородження дипломами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України I ступеня – 9 студентських наукових робіт, II ступеня – 14 студентських наукових робіт, III ступеня – 21студентська наукова робота. Серед рекомендованих до нагородження - студенти економічного факультету нашого університету:
Диплом I ступеня – Дерун Іван Анатолійович, студент 2 курсу ОКР «магістр» спеціальності «Облік і аудит» денної форми навчання;
Диплом II ступеня - Михальська Олена Леонідівна, студентка 2 курсу ОКР «магістр» спеціальності «Облік і аудит» денної форми навчання;
Диплом II ступеня - Сакалош Олександр Михайлович, студент 1 курсу ОКР «магістр» спеціальності «Облік і аудит» денної форми навчання;
Диплом III ступеня - Шаповал Андрій Сергійович, студент 2 курсу спеціальності «Облік і аудит» денної форми навчання.
Вітаємо переможців конкурсу!