ПЕРЕМОГИ СТУДЕНТІВ – ЕКОНОМІСТІВ У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ У 2011-2012 н.р.

17.04.2012
На виконання Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1187 від 13.10.2011 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2011/2012 навчальному році» студенти економічного факультету взяли участь у ІІ етапі Конкурсу з 7-ох галузей науки. За підсумками було отримано:
7 Дипломів І ступеня, 4 Дипломи ІІ ступеня та 4 Дипломи ІІІ ступеня.

«Кількісні методи в економіці (статистика, економіко-математичне моделювання)»:
Диплом І ступеня - Ситєнко Анастасія Андріївна, 4 курс, спец. «Економічна кібернетика»
Диплом ІІ ступеня - Романюк Ірина Петрівна, 2 курс магістратури, спец. «Облік та аудит»
Диплом ІІІ ступеня - Петришин Наталя Володимирівна, 2 курс, спец. «Міжнародна економіка»
Диплом ІІІ ступеня - Ухань Ксенія Вікторівна, 2 курс магістратури, спец. «Економічна кібернетика»
«Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»:
Диплом І ступеня - Дерун Іван Анатолійович, 2 курс магістратури, спец. «Облік та аудит»
Диплом ІІ ступеня – Михальська Олена Леонідівна, 2 курс магістратури, спец. «Облік та аудит» та Сакалош Олександр Михайлович, 1 курс магістратури, спец. «Облік та аудит»
Диплом ІІІ ступеня - Шаповал Андрій Сергійович, 2 курс, спец. «Облік та аудит»
«Фінанси, грошовий обіг і кредит»
Диплом І ступеня - Головчук Дмитро Сергійович, 4 курс, спец. «Фінанси і кредит»
Диплом ІІ ступеня - Мотора Елізабет Мохамедівна та Капцан Дмитро Ігорович, 4 курс, спец. «Фінанси і кредит»