Вітаємо наших стипендіатів «Завтра.UA»!

13.04.2012
Шостий рік поспіль Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» проводила конкурс серед студентів старших курсів (починаючи з третього) вищих навчальних закладів України в рамках Стипендіальної програми «Завтра.UA». Конкурс традиційно проходить в три етапи. Перший етап – публічний захист наукових робіт студентів у вищому навчальному закладі. На цьому етапі навчальний заклад відбирає найкращих студентів відповідно до встановленої Фондом квоти, яка для нашого університету складає 75 осіб. На другому етапі кожну наукову роботу конкурсанта оцінюють 3 незалежних вчених-експерти з різних вищих навчальних закладів та дослідницьких інститутів України. Третій етап проходить у вигляді конкурсних змагань на психологічних тренінгах із залученням експертів-психологів Фонду. На кожному етапі конкурсант оцінюється відповідною кількістю балів. Крім того, балами оцінюється наукова діяльність конкурсанта (наявність публікацій, перемоги в наукових конкурсах, участь в наукових конференціях) і есе (нарис) соціального характеру на тему «Завтра: Світ, Україна, Я», яке конкурсант готує за бажанням. Сума отриманих конкурсантом балів визначає його рейтинг, за яким визначаються переможці-стипендіати.
В цьому навчальному році для участі у конкурсі студентами різних вищих навчальних закладів України було направлено 1859 пакетів документів. За підсумками конкурсу 320 студентів стали переможцями і будуть отримувати протягом року додаткову стипендію від Фонду в розмірі 942 грн. Окрім цього, стипендіати програми отримають від Фонду підтримку індивідуальних ініціатив, що мають творчий, науково-дослідницький та соціально-економічний характер, залучатимуться до участі у спільних соціальних проектах, братимуть участь в зустрічах з провідними представниками зі сфери політики, бізнесу, культури тощо. Серед стипендіатів Фонду – 43 наших студентів! Це найбільша кількість серед всіх вищих навчальних закладів України. Особливо звертає увагу блискучі результати Навчально-наукового центру "Інститут біології" (15 стипендіатів)!
Прізвище, ім'я, по-батькові Факультет/інститут Курс

1 Батюк Михайло Юрійович ННЦ "Інститут біології" 2 маг.
2 Білюк Анастасія Анатоліївна ННЦ "Інститут біології" 4
3 Виджак Ольга Романівна ННЦ "Інститут біології" 1 маг.
4 Гулковський Роман Владиславович ННЦ "Інститут біології" 2 маг.
5 Охрей Артем Геннадійович ННЦ "Інститут біології" 4
6 Сербин Наталія Миколаївна ННЦ "Інститут біології" 1 маг.
7 Чайка Дар'я Олександрівна ННЦ "Інститут біології" 4
8 Шиян Максим Анатолійович ННЦ "Інститут біології" 2 маг.
9 Юзефович Юлія Михайлівна ННЦ "Інститут біології" 2 маг.
10 Бабій Світлана Володимирівна ННЦ "Інститут біології" 1 маг.
11 Єфремова Віра Андріївна ННЦ "Інститут біології" 1 маг.
12 Катрій Тетяна Богданівна ННЦ "Інститут біології" 4
13 Михайлова Анна Григорівна ННЦ "Інститут біології" 1 маг.
14 Моргун (дівоче Стецюк) Олена Ігорівна ННЦ "Інститут біології" 4
15 Рибицька Анастасія Миколаївна ННЦ "Інститут біології" 1 маг.
16 Васюта Роман Ігорович високих технологій 1 маг.
17 Ковалик Леся Іванівна високих технологій 1 маг.
18 Глібова Юлія Вікторівна географічний 1 маг.
19 Растворова Марія Олександрівна географічний 1 маг.
20 Терещенко Олександр Артурович економічний 2 маг.
21 Ходжаян Алла Рубенівна економічний 4
22 Дишлюк Дарія Іванівна економічний 1 маг.
23 Козаченков Олексій Володимирович економічний 1 маг.
24 Золотарьова Яна Ігорівна історичний 2 маг.
25 Шульга Яна Михайлівна історичний 2 маг.
26 Царук Володимир Ігорович кібернетики 1 маг.
27 Кіпніс Олександр Леонідович механіко-математичний 2 маг.
28 Климчук Тетяна Володимирівна механіко-математичний 3
29 Шалайко Тарас Олександрович механіко-математичний 2 маг.
30 Павлін Дар'я Олександрівна психології 2 маг.
31 Синельников Роман Юрійович психології 2 маг.
32 Карамушка Тарас Вікторович психології 1 маг.
33 Рудська Маргарита Ігорівна психології 1 маг.
34 Оленєв Олександр Михайлович радіофізичний 3
35 Томилко Вячеслав Володимирович фізичний 2 маг.
36 Гончарова Олександра Костянтинівна філософський 4
37 Солодар Марія Олександрівна філософський 4
38 Ясько Єлизавета Олексіївна філософський 4
39 Буханько Валерій Олександрович хімічний 4
40 Василевський Сергій Ігорович хімічний 3
41 Шарга Олена Василівна хімічний 4
42 Федорова Альона Ігорівна юридичний 2 маг.
43 Жупанин Андрій Вікторович юридичний 2 маг.

Щиро вітаємо наших стипендіатів!
Вручення дипломів переможців Стипендіальної програми «Завтра.UA» відбудеться під час роботи молодіжного форуму «Завтра.UA» 12-14 травня 2012 року, який Фонд проведе на базі санаторію «Пролісок», що під Києвом (с.м.т. Козин). В роботі форуму візьмуть участь відомі діячі України.
Студенти, які бажають взяти участь у конкурсі Стипендіальної програми «Завтра.UA» наступного 2012/2013 навчального року, можуть починати готувати конкурсну роботу та інші необхідні документи вже зараз відповідно до умов проведення цьогорічного конкурсу (див. сайт www.zavtra.in.ua), не очікуючи офіційного оголошення конкурсу, яке відбудеться у вересні 2012 року. Суттєвих змін в умовах проведення конкурсу наступного року не передбачається.

Координатор проведення Стипендіальної
програми «Завтра.UA» в університеті