День кар’єри – 2012

09.04.2012

З 4 по 6 квітня 2012 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся захід, що став доброю традицією та візитівкою факультету – «День кар`єри 2012», програма проведення якого передбачала поєднання класичного ярмарку вакансій з презентаціями компаній-роботодавців.
Серед цьогорічних учасників заходу були представлені такі компанії як KПМГ, Ернст енд Янг, PwC, Делойт, L’OREAL Україна, SAP, CONIM GROUP, МТС Україна, Українська біржа, ТОВ «Брокерський дом «ОТКРИТІЄ», Astrum Capital, Правекс-банк та інші.
Завдяки Ярмарку вакансій, що є традиційним щорічним заходом, студенти та випускники мають можливість ознайомитися з діяльністю провідних вітчизняних та міжнародних компаній, дізнатись про наявні вакансії, отримати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики тощо. У ході реалізації цьогорічного проекту компанії мали можливість безпосередньо поспілкуватися зі студентами факультету, що надасть змогу багатьом з них визначитися з майбутньою професією, а роботодавцям – поповнити свій кадровий резерв, підібравши працівників, які оптимально відповідають заявленим вимогам.
Крім того, цього року в рамках Дня кар’єри – 2012 відбулися презентація програми стажування «METRO Лідери» Джонатаном Торром, директором відділу маркетингу, членом ради директорів компанії «МЕТРО Кеш енд Керрі Україна»; зустріч студентів факультету з Максимом Матяшeм, директором компанії SAP в Україні, Молдові, Грузії; лекція Дмитра Гапєєва та Іллі Кравчука, провідних фахівців відділу супроводження корпоративних угод та реструктуризації компанії КПМГ «Фінансове консультування компаній в процесі їх розвитку»; зустріч-семінар з Миколою Федуром, лідером конкурсу «Найкращий приватний інвестор – 2011»: «На шляху до перемог в житті і трейдингу» (інвестиційна компанія Astrum Capital).