Математики підкорили Чеську Республіку

06.04.2012
З 28 березня по 1 квітня 2012 р. у адміністративному центрі Мораво-Сілезького краю Чеської Республіки – місті Остраві проходила XXII Міжнародна щорічна студентська математична олімпіада імені Войтеха Ярніка, яку проводив, як і завжди, Університет Острави. Цьогорічна олімпіада зібрала 166 студентів з 41 університету 17 країн: Польщі, Чехії, Словаччини, України, Німеччини, Угорщини, Росії, Греції, Болгарії, Іспанії, Італії, Румунії, Великої Британії, Австрії, Словенії, Хорватії, Литви. Україну представляли 6 старшокурсників механіко-математичного факультету Київського університету Євген Македонський, Юлія Семікіна, Юрій Шишацький, Віталій Сенін, Олександр Власюк, Микита Макаров та по одному студенту Дніпропетровського університету (Дмитро Кузьменко), Одеського університету (Олександр Титченко) та Харківського університету (Олександр Макарець). Євгену Македонському вдалося отримати одну з п’ятьох головних нагород олімпіади по старших курсах – він розділив першу сходинку рейтингу зі студентом Яґеллонського університету (Краків). Юлія Семікіна та Юрій Шишацький отримали сертифікати другого ступеня, решта українських учасників – сертифікати третього ступеня. Керівниками команди були асистент кафедри математичного аналізу Київського університету Д.Ю.Мітін та аспірант цієї ж кафедри Я.В.Журба, а також завідувач сектором Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту України Н.В.Журавльова.

На фото зліва направо – Я.В.Журба, Д.Ю.Мітін, М.Макаров, О.Титченко, Ю.Шишацький, Д.Кузьменко, Ю.Семікіна, О.Макарець, Є.Македонський, О.Власюк, В.Сенін.

На фото в центрі – Є.Македонський з нагородою за перший абсолютний результат.