Вітаємо переможців та призерів змагань!

02.04.2012
Відбулися змагання Спартакіади Голосіївського району м.Києва серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а. з волейболу ( юнаки ) . Команда КНУ імені Тараса Шевченка посіла ІІ місце у змаганнях. Склад команди: Содель А. ( ННЦ «Інститут біології»), Максименко Р. ( ННЦ «Інститут біології» ), Андрєєв Б. ( механіко-математичний ф-т ), Коваленко Д. ( механіко-математичний ф-т ), Бухіченко Є. ( механіко-математичний ф-т ), Сухаревський С. ( механіко-математичний ф-т ), Ковалев Д. ( фізичний ф-т ), Таракущенко П. ( РФФ ), Супрунюк І. ( філософський ф-т ), Вертіпорох А. ( ВІКНУ ), Кісіль А. ( юридичний ф-т ), Шкребень А. ( геологічний ф-т ) . Тренер команди – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Паламарчук М.А.

Завершилися змагання Спартакіади КНУ імені Тараса Шевченка серед студентів з плавання. Брало участь 18 команд.
Місця розподілилися так:
І група
І місце – економічний ф-т
ІІ місце – ф-т кібернетики
ІІІ місце – ІМВ
ІІ група
І місце – РФФ
ІІ місце – Ін-т філології, команда №1
ІІІ місце – фізичний ф-т
ІІІ група
І місце – ф-т психології
ІІ місце – Ін-т філології, команда №2
ІІІ місце – історичний ф-т

18 квітня 2012 року о 16:00 у спорткомплексі КНУ імені Тараса Шевченка відбудуться змагання Спартакіади університету серед студентів зі спортивної аеробіки.
Викладач кафедри фізичного виховання та спорту Ковальчук С.К.