Відбувся І Міжнародний студентський форум

02.04.2012
З 29 по 31 березня Студентський парламент Київського національного університету провів І Міжнародний форум лідерів студентських і молодіжних організацій «Досвід студентського самоврядування».
Київський національний університет приймав лідерів самоврядування із зарубіжних країн, в тому числі з Польщі (Ягелонський університет), Росії (Московського державного університету, Російського університету дружби народів), Білорусії (Білоруський державний університет), Казахстану (КазНУ імені аль-Фарабі), Молдови (Academy of Economic Studies of Moldova), Азербайджану (Азербайджанський університет мов (Баку), Слов’янський університет Баку) та із 16 найбільших українських ВНЗ.
Активісти обговорювали перспективні напрямки студентського самоврядування у таких робочих секціях: «Національні та наднаціональні студентські об’єднання», «Організація роботи студентських об’єднань», «Захист прав студентів».
Окрім того Студентський парламент організував активне знайомство іноземців з столицею України. В день приїзду, 29 березня, гостям випала нагода відвідати феєричне свято «Королева Університету 2012». Перший робочий день закінчився відвідуванням театру та нічною екскурсією Києвом.
Три дні студентські лідери обговорювали перспективні напрямки міжнародної співпраці, вивчали переваги та недоліки різних систем освіти для покращення навчального процесу силами студентського самоврядування. Це був перший крок на шляху до формування молодої еліти, крок до об’єднання інтелектуальних лідерів найбільших євразійських країн.

Вихватнюк Тетяна

ФОТО: Юрія Тивончука/ПРЕС-ЦЕНТР КНУ