Конкурс радіопрограм «Студентський МІКС» завершує прийом студентських робіт

27.03.2012
Фінал конкурсу радіопрограм «Студентський МІКС» й прес-конференція журі відбудуться 20 квітня о 13.00 в прес-центрі Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Перші програми, учасниці конкурсу від українських вищих навчальних закладів, вже завантажуються для оцінювання журі на сайті студентської он-лайн радіостанції Campus Radio Ukraine (campusradio.univ.kiev.ua). До складу журі конкурсу увійшли:

Володимир Різун, директор Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, співголова журі конкурсу;
Євген Федченко, директор Школи журналістики Національного університету «Києво-Могилянська академія», співголова журі конкурсу;
Олексій Ананов, керівник відділу культурно-просвітницьких програм «Радіо-ЕРА»;
Віталій Гандзюк, завідувач кафедри журналістики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського;
Роман Заяць, керівник «Українсько-Польської РадіоШколи»;
Інна Кузнецова, головний редактор Київського бюро «Радіо-Свобода»;
Андрій Куликов, експерт з засобів масової інформації;
Василь Лизанчук, завідувач кафедри радіомовлення і телебачення факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка;
Борис Скуратівський, керівник web-порталу «Світ радіо»;
Юрій Фінклер, завідувач кафедри журналістики гуманітарного факультету Українського католицького університету;
Станіслав Шумлянський, керівник радіостанції «Молоде радіо»;
Наталя Яблоновська, професор кафедри міжмовних комунікацій та журналістики Таврійського Національного Університету ім. В.І.Вернадського.

Журі оцінюватиме радіопрограми у номінаціях «Інформаційна радіопрограма» й «Авторський радіопроект», визначаючи кращі три програми у кожній номінації. Переможці номінацій, автори програм, отримають цінні призи - диктофони Olimpus.
Проект Campus Radio Ukraine здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Оргкомітет конкурсу радіопрограм «Студентський МІКС».