Новий Посол Франції засвідчив свою повагу

16.03.2012
16 березня 2012 року Київський національного університету імені Тараса Шевченка відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні пан Ален Ремі, який нещрдавно розпочав свою каденцію в Україні. Відбулася зустріч Посла з ректором університету, академіком Леонідом Губерським.

В ході зустрічі Леонід Губерський обговорив з Аленом Ремі ряд питань про подальший розвиток двостороннього співробітництва в галузі освіти і науки між нашим університетом та університетами Франції. Зокрема, ректор зауважив, що на сьогодні КНУ імені Тараса Шевченка співпрацює з 17 навчальними закладами Франції.

Після зустрічі з ректором Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні пан Ален Ремі відвідав Інститут філології.

ФОТО: Юрія Тивончука/ПРЕС-ЦЕНТР КНУ