День професійного сержанта у ВІКНУ

15.03.2012
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відзначили День професійного сержанта Збройних Сил України.
Захід проведено згідно з наказом Міністра оборони України від 10.02.09 № 57 “Про встановлення Дня професійного сержанта Збройних Сил України” та з метою підтримання й подальшого розвитку військових традицій, патріотичного виховання, підвищення престижу проходження військової служби на посадах сержантського і старшинського складу Збройних Сил України.
За високі результати в навчанні, особисту дисциплінованість, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня професійного сержанта Збройних Сил України були нагороджені грамотою: сержанти Людмила Кіктенко, Сергій Лепьошкін, Ярослав Тарадайко, Дмитро Яблочков, молодші сержанти Ірина Вільчек, Кирило Маноїл.
Пам’ятним знаком Київського національного університету імені Тараса Шевченка «Військовий інститут» було нагороджено сержантів Романа Клімчука та Дмитра Ніцевича.
Чергове військове звання „Сержант” було присвоєно молодшим сержантам Михайлу Євтушку, Андрію Волосюку та Євгену Загородньому.
Вітаємо всіх заохочених у цей день та бажаємо нових звершень у навчанні та службі!
Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін