Презентація проекту Міжнародної академії наук і вищої освіти (МАНВО; Лондон, Великобританія)

24.02.2012
24 лютого в ІА УНІАН відбулася презентація проекту Міжнародної академії наук і вищої освіти (МАНВО; Лондон, Великобританія) "Чемпіонат Світу, континентальні, національні та регіональні першості з наукової аналітики" та підбиття підсумків реалізації експериментального формату цього проекту на пострадянському просторі в 2011р. Серед учасників президент Всеукраїнської академічної спілки Борис Житнігор, віце-президент Всеукраїнської академічної спілки Валентин Павлов, керівник регіонального формату проекту МАНВО на пострадянському просторі Вікторія Плеханова, директор з розвитку і міжнародних зв'язків Всеукраїнської академічної спілки Вероніка Медведєва, менеджер Проекту МАНВО Ірина Левицька. На презентації було оприлюднено підсумки експериментальних (тестових) першостей з наукової аналітики, проведених МАНВО за участю Всеукраїнського академічного союзу на пострадянському просторі в 2011 р.
Київський національний університет визнано переможцем у першості МАНВО з наукової аналітики. Нагороду разом з Дипломом і Сертифікатом прийняв проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров.

ФОТО: Юрія Тивончука/ПРЕС-ЦЕНТР КНУ