Підписано Угоду з Шведським регулюючим органом

22.02.2012
22 лютого 2012 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка проведено робочу зустріч з шведською делегацією. За ініціативи Навчально-наукового центру радіаційної безпеки у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася зустріч за міжнародним проектом “Quality Assurance and Quality Control in medical radiology in Ukraine, phase 2” за участю представників Шведського регулюючого органу з радіаційної безпеки, Посольства Швеції в Україні, Державної інспекції з ядерного регулювання України, Міністерства охорони здоров’я України, Асоціації радіологів України, ДУ “Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор'єва АМН України”, НВО «Телеоптік», співробітників університету. Під час зустрічі було підписано угоду між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка (в особі в/о ректора О.К.Закусила) та Шведським регулюючим органом з радіаційної безпеки (в особі керівника проекту Bejarano Gabriela) на проведення у нашому університеті в цьому році ІІ міжнародного семінару „Медична фізика – сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології” при повній фінансової підтримці з боку Швеції. Обговорювалися також результати роботи за проектом “Quality Assurance and Quality Control in medical radiology in Ukraine, phase 2” за 2011 рік, складено план роботи на 2012 рік.

ФОТО: Юрія Тивончука/ПРЕС-ЦЕНТР КНУ