День пам’яті жертв Холокосту

06.02.2012
27 січня 2012 року о 16.00 в приміщені диско-залу «Планета» Молодіжного центру культурно-естетичного виховання університету було проведено захід присвячений Дню пам’яті жертв холокосту. Студенти Військового інституту та Інституту біології, радіофізичного, хімічного та біологічного факультетів вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та запаленням свічки пам’яті. Переглянули документальні кадри, відеоматеріали та художній фільм про холокост. Нікого з присутніх не залишило байдужим побачене.
День пам’яті жертв Холокосту (винищування євреїв та інших "неарійських" народів нацистами в роки Другої світової війни) проходить 27 січня в багатьох країнах. Дату, приурочену до річниці звільнення у 1945 році солдатами Червоної Армії в’язнів концентраційного табору Аушвіц (Освенцим) де майже три мільйони людей було страчено промисловими методами.
Збережемо пам’ять…
Молодіжний центр культурно-естетичного виховання