Ректор привітав студентів з Новим Роком

28.12.2011
В останній день зимової залікової сесії ректор університету Леонід Васильович Губерський знову зустрівся зі студентським активом. Студенти зізнаються, що вони люблять такі неформальні зустрічі, де можна поговорити з ректором, як кажуть "по душах", відверто, щиро і невимушено. Ректор по-батьківськи розпитує як справи, коли їдуть додому, просив передавати новорічні вітання батькам. Не обминаються увагою і насущні проблеми університетського життя. Леонід Васильович згадує свої студентські роки: будзагони, життя в гуртожитку, його кур"йози. Таким спогадам ціни немає і студенти ладні слухати їх годинами.Як будемо жити у новому році, що можемо собі дозволити, щоб жилося комфортніше, а навчання приносило задоволення, де будемо ремонтувати, добудовувати, наводити лад? Ректор нічого не приховує: ні фінансових можливостей, ні морально-етичних аспектів. Покладається на розуміння і допомогу студентства, бо все робиться і дбається для них."У всьому повинна бути Європа: і в умовах для навчання і життя, і в побуті, і в поведінці, і у взаєминах, і в розумінні свого місця у суспільстві",- підсумовує ректор на закінчення, тепло вітає усіх з Новим роком, що прийде вже за три дні, бажає незатьмареної юності, доброго здоро"я, кохання і щастя. Студенти отримують сувеніри і просять ректора сфотографуватися з ними біля університетської ялинки.