Абсолютна перемога студентів-хіміків

23.12.2011

З 17 по 21 листопада у Санкт-Петербурзькому державному університеті другий рік поспіль проходить міжнародний студентський турнір з хімії. У цьому році турнір відбувся у новому форматі - змагання передбачали вирішення командами протягом місяця міждисциплінарних завдань (хімія, фізика, біологія) прикладного характеру з підготовкою доповідей, мультимедійних презентацій та розгорнутих рішень.
У Турнірі взяли участь 19 команд студентів кращих університетів країн СНД, зокрема МДУ, РУДН, МІЕТ та МІТХТ (Москва), СПбДУ (Санкт-Петербург), КДУ (Казань), БашДУ (УФА), БДУ (Мінськ), КБТУ (Алмати), ЛНУ (Львів), ХНУ (Харків).
Команда КНУ у складі капітана Ніфантьєва Костянтина (хім. ф-т, 2 курс маг.) та 3-х учасників: Бахмачук Олени (ІВТ, 1 курс маг.), Духна Олексія (хім. ф-т, 3 курс), Чумаченка Василя (хім. ф-т, 1 курс маг.) і тренера команди Маханькової Валерії Григорівни (к.х.н., с.н.с.), вдруге посіла перше командне місце у турнірі. Учасники отримали пропозиції щодо співпраці з провідними науково-технічними компаніями, а саме Вертекс, Аквафор, Марс.
Ректор КНУ імені Тараса Шевченка Леонід Губерський тепло привітав переможців турніру і своїм наказом преміював кожного у розмірі 1000 грн.