ВІКНУ: підвищуємо правову свідомість

15.12.2011
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) на базі кафедри військового права з 5.12.11 по 10.12.11 у рамках Всеукраїнського тижня права було організовано та проведено низку заходів.
До уваги особового складу було представлено книжкову виставку видань правового змісту, організовано надання безоплатної правої допомоги з питань захисту прав людини.
Цікаво та змістовно проходили з курсантами День інформування за темою: «Права людини» з нагоди проголошення «Загальної декларації прав людини» та інші тематичні заходи, спрямовані на підвищення правової культури, поширення знань про права і свободи людини.

Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін.