Другий етап XII Чемпіонату КВН

12.12.2011
1, 4 та 8 грудня 2011 року відбулися ігри 2 етапу XII Чемпіонату КВН серед команд університету. За результатами цих ігор визначились команди-півфіналісти: збірна команда соціологів та психологів «Основной инстинкт», команда юридичного факультету «Вне закона», команда історичного факультету «Істерія», команда факультету психології «Вам сюда!» і команда економічного факультету «М’ясо по-сичуанськи». Півфінальні ігри відбудуться у березні 2012 року.
Серед шести команд, що вибули з подальшої боротьби, буде розіграно одну додаткову путівку у півфінал. Це команди КВН географічного, хімічного, біологічного факультетів, Інституту філології, Інституту журналістики та Інституту міжнародних відносин. Ця гра пройде в лютому місяці.
Фоторепортаж ігор 2 етапу можна переглянути на студентському порталі Lovi-moment.com.ua