ВІКНУ обирає свою красуню

09.12.2011

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 9.12.11 вперше відбудеться конкурс краси та грації «Міс ВІКНУ-2011», присвячений 20-тій річниці Збройних Сил України.
У конкурсі беруть участь 12 найвродливіших курсанток ВІКНУ, які представлятимуть всі факультети Військового інституту.
Конкурс відбудеться за 12 номінаціями: «Міс чарівність», «Міс грація», «Міс посмішка», «Міс романтичність», «Міс вишуканість», «Міс ніжність», «Міс елегантність», «Міс екстравагантність», «Міс привабливість», «Міс оригінальність», «Міс артистичність» та «Міс гармонія».
Серед 12 учасниць будуть обрані: «Міс фотогенічність» (за результатами Інтернет-голосування) та «Міс глядацьких симпатій» (за результатами таємного голосування присутніх у залі).
Учасниці конкурсу, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають звання «Перша Віце-Міс ВІКНУ» та «Міс ВІКНУ».
«Міс ВІКНУ-2011» представлятиме Військовий інститут на університетському конкурсі «Королева університету-2012».
Початок заходу: о 17.00.
Конкурс відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 90,а (актова зала економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка).
Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін

. Чехлы для iPhone 5/5S http://instore.com.ua/iphone_cases/iphone_cases_5