Красивих і розумних на економічному багато

02.12.2011
1 грудня 2011 р. в актовій залі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося феєричне шоу «Містерія 2011».

У традиційному конкурсі молодості та краси за титул «Міс економічного факультету 2011» і «Містера економічного факультету 2011» змагалися 6 дівчат та 6 юнаків. У рамках змагання учасники презентували себе як особистість, демонстрували власні таланти, розкривали гостроту розуму, винахідливість, оригінальність у таких конкурсах:
- знайомство з конкурсантами – дефіле у коктейльному вбранні;
- інсценізація уривку з п’єси Миколи Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки» та дефіле у народних костюмах;
- “Бізнес-дебати”;
- домашнє завдання – презентація своїх талантів;
- дефіле у вечірньому вбранні.

Конкурсанти протягом трьох годин змагалися за право носити поважні титули факультету, даруючи, при цьому, усім присутнім незабутні емоції. Вони представили яскраві танцювальні постановки, вокальні номери, розкрили свої акторські здібності та звичайно ж поділились своїми поглядами щодо різних актуальних економічних проблем.

Поки конкурсанти вели боротьбу за титули Міс і Містера факульету, а глядачі насолоджувались яскравим дійством, наполегливо працювало високоповажне журі у складі: - Базилевича Віктора Дмитровича – голови журі, декана економічного факультету; - Бутенко Наталії Василівни – заступника декана економічного факультету з виховної роботи; - Максименко Надії Євгенівни – директора молодіжного центру культурно-естетичного виховання Університету; - Длігача Андрія Олександровича – викладача економічного факультету, переможця шоу-прокету «Пісні з викладачами – 2011»; - Падій Світлани – директора рекламного агентства «Арт Медіа»; - Олени Мельник – PR-менеджеру журналу «Наталі»; - Басистої Катерини – кастинг-директора модельного агентства Merylin media group; - Зюзь Катерини – заступника студентського парламенту економічного факультету; - Золотоверх Анастасії – режиссера-постановника Містерії та інших свят економічного факультету.

Тож, зваживши всі «за» і «проти», підсумувавши бали за 5 конкурсів, журі оголосило переможців: Містер Економіст 2011 – Лисаківський Максим, студент 4 курсу спеціальності «Облік і аудит» та Міс економістка 2011 – Гавчук Ірина, студентка 3 курсу спеціальності «Міжнародна економіка».

Перемогу в інших номінаціях конкурсу здобули:
- Перша віце-міс 2011 – Нестеренко Дар’я, студентка 3 курсу спеціальності «міжнародна економіка»;
- Друга віце-міс 2011 – Петрик Марія, студентка 3 курсу спеціальності «Економічна кібернетика»;
- Міс грація 2011 – Шепелевич Вікторія, студентка 2 курсу спеціальності «Фінанси і кредит»;
- Міс бізнес 2011 – Кирилюк Анастасія, студентка 3 курсу спеціальності «Міжнародна економіка»;
- Міс глядацьких симпатій 2011 – Парфілієва Тетяна – студентка 1 курсу спеціальності «Економіка підприємства»

- Перший віце-містер 2011 – Матяш Борис, студент 4 курсу спеціальності «міжнародна економіка»;
- Другий віце-містер 2011 – Сидоренко Дмитро, студент 1 курсу магістратури спеціальності «Економічна теорія»;
- Містер інтелект 2011 – Алексєєнко Владислав, студент 3 курсу спеціальності «економіка підприємства»;
- Містер вишуканість 2011 – Ліщинський Іван, студент 2 курсу спеціальності «Економічна кібернетика»;
- Містер глядацьких симпатій 2011 – Жизнєвський Родіон, студент 2 курсу спеціальності «Менеджмент організацій».

ФОТО: Юрія Тивончука/ПРЕС-ЦЕНТР КНУ