Вечір дружби

28.11.2011

В університетському клубі «Планета» відбувся святковий захід – концерт студентів географічного факультету та факультету психології. На концерті були представлені різноманітні творчі жанри. У цей святковий вечір звучали романтичні та веселі пісні, виконувались запальні танки, гумористичні сценки, виступи колективів авторської пісні. Глядачі гучними оплесками зустрічали виступи артистів. Студенти та викладачі факультетів, які були присутні на концерті висловили побажання щоб такі заходи проходили якомога частіше, оскільки вони сприятимуть налагодженню дружніх стосунків між студентами географічного факультету та факультету психології.
Святковий концерт був організований студентським парламентом, за підтримки студентського профкому та деканатів географічного факультету та факультету психології.