Свято як краплина щастя або читайте Нашу Газету!

25.11.2011
Вийшов у світ і вже розповсюджений на факультетах та в інститутах свіжий, листопадовий номер нашої Газети «Київський університет». Цьогорічний №15, а загалом – 2178-ий. На шпальтах останнього номера улюбленого студентами та викладачами видання як завжди -- усе розмаїття кипучого університетського життя. Перша полоса ще раз повертає нас в останні жовтневі дні, коли в університеті проходив VІ Форум творчої й наукової інтелігенції країн-учасниць СНД, широко представлений видатними діячами всіх країн Співдружності. У матеріалі відтворено хронологію подій і заходів, що відбулися у рамках Форуму. На другій сторінці Газети вміщено матеріал «Без освіченого громадянина не буде квітучої держави»(з виступу ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Голови Спілки ректорів ВНЗ України Леоніда Губерського на ІІІ з»їзді освітян країни). В ньому окреслено головні завдання і орієнтири для освітянської галузі у забезпеченні високої якості освіти. «Хай здоров»я, радість і достаток сиплються немов вишневий цвіт, хай малює доля з буднів свято і дарує Вам багато літ»--таке побажання від колег, співробітників та учнів наводить Газета на 3-ій ст. у цікавій і повчальній розповіді про життєвий і науковий шлях доктора біологічних наук, професора Володимира Корнійовича Рибальченка, який відсвяткував своє славне 70-річчя. У рубриці «Екологія і ми» студент ІІ-го курсу магістратури ННЦ «Інститут біології» Роман Світін виступив з аналізом 7-ої Пирятинської екологічної експедиції. Наступні сторінки присвячені 10-річчю Інституту філологіі, про який в інтерв»ю газеті розповідає директор Інституту професор Григорій Фокович Семенюк, 100-річчю легенди української філології Андрію Олександровичу Білецькому, інтерес до творчості якого не вщухає і наші дні. Студентський загал, безперечно, зацікавить розлогий матеріал під заголовком «Будуйте кар»єру разом з нами» про діяльність і можливості Центру працевлаштування студентів КНУТШ. І певно хорошого настрою усім додасть весела абетка «День студента від А до Я», де кожен знайде щось про себе і для себе, а ще своєрідний погляд на головне свято усіх, хто здобуває вищу освіту – День студента і чому дехто вважає його краплиною щастя. І це далеко не все, що вміщено на шпальтах. Читайте нашу Газету, в ній завжди багато цікавого і корисного! До речі, там може бути і Ваш допис!

ПРЕС-ЦЕНТР