Всеукраїнський інформаційний день Програми ТЕМПУС ІV в Україні

23.11.2011
До уваги представників вищих навчальних закладів України та інших організацій,
що працюють у сфері вищої освіти!
Всеукраїнський інформаційний день Програми ТЕМПУС ІV в Україні
21 грудня 2011 р., м. Київ
21 грудня 2011 р., з 09.30 до 16.30, Національний Темпус-офіс в Україні разом з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України і Представництва Європейського Союзу в Україні проводять семінар “Всеукраїнський інформаційний день Програми ТЕМПУС ІV в Україні”.
Організаційна підтримка семінару забезпечується відділом міжнародних зв’язків Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Під час заходу будуть презентовані особливості п’ятого конкурсу Програми Темпус IV, умови участі, правила заповнення електронної аплікаційної форми та супроводжуючих документів, рекомендації щодо підготовки проектної пропозиції, результати четвертого конкурсу Програми Темпус ІV, процедура відбору, успішний досвід попередніх проектів.
У межах Інформаційного дня будуть презентовані інші освітні програми Європейського Союзу: Еразмус Мундус і Жана Моне.
РЕЄСТРАЦІЯ обов’язкова на Інтернет-сайті НТО в Україні: http://www.tempus.org.ua/.

Семінар відбудеться в приміщенні Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою:
м. Київ, вул. Володимирська, 60, ауд. 329 (3-й поверх).
Проїзд: станції метро «Університет», «Площа Льва Толстого»
Координатор від Університету – Петро Олексійович Бех, проректор (міжнародні зв’язки).
Контактна особа – Тетяна Анатоліївна Трубчанінова, відділ міжнародних зв’язків
Тел.: (044) 239-3166
Моб. тел.: 095 575 1510
Контактна особа від Національного Темпус-офісу в Україні – Жанна Василівна Таланова.
Тел.: (044) 286-66-68; 332-26-45
Моб. тел.: 097 4529210