Студентське самоврядування – проблеми та перспективи

11.11.2011
За ініціативи Студентського парламенту нашого університету 11 листопада 2011 року пройшов круглий стіл на тему «Проблеми студентського самоврядування та шляхи їх вирішення». Актуальність зустрічі зрозуміла, адже такі питання як мотивація студентів у роботі студентського самоврядування, його фінансування, взаємодія з владою, комунікація між органами ОСС та багато інших потребує певного уточнення та вирішення. Захід відкрили проректори КНУ Бугров В.А. та Шевченко В. П.
Володимир Анатолійович Бугров розповів про стан студентської науки сьогодні та необхідність її розвитку. У свою чергу Володимир Петрович Шевченко провів певну аналогію між традиціями комсомолу та сучасним студентським управлінням.
Круглий стіл пройшов як Всеукраїнський захід. Учасниками були лідери студентського самоврядування провідних ВНЗ столиці та областей.

ФОТО: Юрія Тивончука/Прес-центр КНУ