Пам`ятаємо

04.11.2011
4 листопада 2011 року в КНУ імені Тараса Шевченка відбулося урочисте покладання квітів до Пам’ятного знаку викладачам і студентам університету, загиблим у боях Великої Вітчизняної війни, з нагоди відзначення 67-ої річниці визволення України від фашистських загарбників» (28 жовтня) та 68-ої річниці визволення Києва (6 листопада).
В церемонії взяли участь керівництво університету, декани, заступники деканів з виховної роботи, ветерани, члени ветеранської організації.
Урочисті заходи присвячені визволенню України та Києва від німецько-фашистських загарбників відбулись не лише в головному корпусі, а й на всіх факультетах і в інститутах. Зокрема, проведено цикли тематичних лекцій та екскурсії для студентів університету, учнів старших класів Шевченківського району, шкіл м. Києва в Музеї історії університету.

Крім того, проведено спільне засідання Ради ветеранів війни і праці та Ради старійшин університету, організовано виставку історичної літератури в Науковій бібліотеці імені М.О. Максимовича