Всеукраїнська конференція на географічному

04.11.2011
3 – 4 листопада 2011 на географічному факультеті проведено VI Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Географічні основи розвитку продуктивних сил України”. У роботі конференції взяли участь 20 докторів наук та 40 – кандидатів наук з усіх регіонів України. В умовах змістовної дискусії фахівці розкрили своє бачення різноманітних аспектів сучасних проблем розвитку продуктивних сил. Насамперед у доповідях вчених привернута увага до ролі географічної освіти щодо розвитку продуктивних сил, регіонального управління, забезпечення сталого розвитку продуктивних сил України та її регіонів, територіальної організації основних видів людської діяльності, перетворень у системі природокористування, регіональної безпеки, конкурентоспроможності регіонів та інших. Узгоджена позиція учасників конференції розкриває основні напрями управлінської діяльності із оптимізації розвитку продуктивних сил України та у формі її резолюції спрямована до урядових органів країни.