Тиждень болівійської освіти і культури в Україні

03.11.2011
2 листопада в Астрономічній обсерваторії відбулася зустріч астрономів Київського національного університету імені Тараса Шевченка і Головної Астрономічної обсерваторії НАН України з Генеральним консулом Болівії в Україні паном Хосе Тордойа Рохасом. Зустріч відбулася в рамках тижня болівійської освіти і культури в Україні (1-5 листопада 2011 р.). На зустрічі виступили директор обсерваторії Єфіменко В.М., завідувач відділу Головної Астрономічної обсерваторії НАН України Відьмаченко А.П., Генеральний консул Болівії в Україні Хосе Тордойа Рохас. Єфіменко В.М. розповів гостям про структуру, наукові напрями та основні результати наукової роботи обсерваторії. Відьмаченко А.П. розповів про створення обсерваторії в Болівії у 80-х роках минулого сторіччя для наземного забезпечення спостережень комети Галлея (1985-1987 рр.). Генеральний консул Болівії в Україні Хосе Тордойа Рохас розповів присутнім про суспільно–політичне становище в Болівії, стан освіти і культури в країні. Науковці університету та Головної Астрономічної обсерваторії НАН України обговорили з паном Хосе Рохасом перспективи використання обсерваторії в Болівії для астрономічних спостережень, можливість виконання спільних наукових проектів.
Єфіменко В.М.