Підготовка аудиторів

31.10.2011
31 жовтня в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочалась підготовка перших в Україні державних внутрішніх аудиторів. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2011 р. № 1001 в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади та бюджетних установах з 1 січня 2012 р. впроваджується європейська модель побудови функцій контролю: шляхом реорганізації контрольно-ревізійних підрозділів у структурні підрозділи внутрішнього аудиту.
Навчання організоване за ініціативи Державної фінансової інспекції, Міністерства фінансів Королівства Нідерланди спільно з Європейським інститутом державного управління та аудиту. Протягом 2 місяців слухачі – представники міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, майбутні державні внутрішні аудитори, прослухають курс лекцій та практичних занять провідних фахівців Державної фінансової інспекції України, Міністерства фінансів України, зарубіжних експертів та науковців економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.