Здобутки Археологічного музею

25.10.2011
Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному та Інститут керамології - відділення Інституту народознавства НАН України з 1 квітн по 30 жовтня 2011 року проводили І Національний конкурс керамологічних музейних експонатів «КераМузЕк-2011», що мав на меті виявлення й популяризацію унікальних керамологічних експонатів, які надійшли до музеїв України впродовж 2010 року. Фундатори Конкурсу: Міністерство культури України, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, Національна академія наук України, Інститут керамології — відділення Інституту народознавства НАН України, Українське керамічне товариство.
Археологічний музей Київського національного університету імені Тараса Шевченка приймав участь в конкурсі і представив на розгляд журі чотири експонати, що були нещодавно добуті під час археологічних досліджень співробітниками «Центру підводної археології» університету. Два експонати, горщик і світильник, отримали дипломи лауреатів другої і третьої премії, відповідно, а також цінні подарунки і грошову винагороду.