Ярмарок вакансій "Імпульс -Fresh"

11.10.2011
"Імпульс - Fresh" - це спеціалізований захід що направлений на працевлаштування студентів та випускників. Знайомство відвідувачів з компаніями, відкритими вакансіями та програмами стажувань. Ярмарок вакансій "Імпульс -Fresh" проводится в два дні, місця проведення вибрані таким чином щоб студентам та випускникам було зручно потрапити на захід.

Коли: 12 -13 жовтня з 11:00 по 17:00

Місце проведення:

12 жовтня: КНУ ім. Тараса Шевченка, пр-т Академіка Глушкова 4 Г
13 жовтня : КНУ ім. Тараса Шевченка, Бульвар Т. Шевченка 14

Компанії учасниці ярмарку вакансій "Імпульс - Fresh "(Імпульс - Fresh, 12 жовтня) :
Softheme, Procter & Gamble, AIT, Deloitte, Сogniance, Евроизол, СМК, Номінал Інжиніринг, Cільпо, ОТП КРЕДИТ, 3Shape Ukraine, Adidas, ДТЭК, Nexia DK, STUDY.UA, Фокстрот, SDL, Мафия, Credit Collection Group, Materialise
Компанії учасниці ярмарку вакансій "Імпульс - Fresh "(Импульс - Fresh, 13 жовтня) :

Вхід вільний
12 жовтня 2011р. (середа) з 11:00 до 17:00 проспект Академіка Глушкова, 4г

13 жовтня 2011р. (четвер) з 11:00 до 17:00 бульвар Тараса Шевченка 14

Компанії учасниці ярмарку вакансій "Імпульс - Fresh "(Импульс - Fresh, 12 жовтня):
Компанії учасниці ярмарку вакансій "Імпульс - Fresh "(Импульс - Fresh, 13 жовтня):
ProCreditBank, AIT, Ulysses, Агрополис, Сільпо, ОТП КРЕДИТ, Unilever, Славутич Carlsberg Group, STUDY.UA, Фокстрот, Мафия.