Лист-подяка ректору від студентів історичного факультету

06.10.2011
Відкритий лист-подяка студентів історичного факультету про ремонт гуртожитку

Шановний Леоніде Васильовичу!
З великою вдячністю звертаються до Вас студенти історичного факультету, мешканці гуртожитку № 7 студмістечка. Висловлюємо Вам щиру подяку за особисте сприяння та активну участь у перетворенні нашого гуртожитку на кампус європейського рівня. Нарешті, завдяки Вашій підтримці гуртожиток вперше з 1961 року був капітально відремонтований. Тепер нам, сучасним мешканцям гуртожитку, несоромно запрошувати в гості колишніх випускників, які досягли визначних здобутків в різних галузях суспільного життя. Поза сумнівом, лише завдяки Вашій турботі гуртожиток №7 став одним з найкращих та найсучасніших у студмістечку Університету. Нині ми дійсно можемо пишатися гуртожитком, який став справжньою домівкою для нашої дружньої студентської родини. Пишаємося нашим гуртожитком і навчанням у найкращому Університеті країни – Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

З повагою,

Голова Профбюро студентів
історичного факультету Олександр Панарін
Голова Студентської
ради гуртожитку №7 Вікторія Проценко
Голова Студентського
парламенту історичного факультету Вікторія Антоненко

Лист підписали понад 300 студентів.