Вітання ректора університету з Днем працівника освіти

30.09.2011
Шановні викладачі, науковці та співробітники Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Від усього серця вітаю вас із професійним святом - Днем працівників освіти!

В цей святковий день прийміть мою щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

У наш непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за виховання молодого покоління, а отже за те, яким буде майбутнє нашої держави. Впевнений, що ви й надалі докладатимете всіх зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Щиросердно бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги!

Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Л.В.Губерський