Меморандум про співпрацю

29.09.2011
Проректор з наукової роботи Валерій Іванович Григорук та проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Петро Олексійович Бех провели зустріч з професором Університету міста Джексон штату Міссісіпі (США), директором Міждисциплінарного центру з нанотоксикології Єжи Лещинським. На зустрічі також були присутні викладачі кафедри експериментальної фізики професор Погорелов Валерій Євгенійович та професор Слободянюк Олександр Валентинович.

З метою консолідації зусиль у галузі фундаментальних наукових досліджень за пріоритетними напрямами проректор Григорук В.І. підписав Меморандум про взаєморозуміння між КНУ імені Тараса Шевченка та Університетом міста Джексон штату Міссісіпі. Зокрема, документ передбачає створення наукової групи «Фізичні механізми міжмолекулярних взаємодій в неасоційованих і частково впорядкованих рідинах» та проведення спільних досліджень.