Свято українського словника

29.09.2011
5 жовтня 2011 року о 12 00 за адресою: м. Київ, площа Львівська, №1 (у сквері), у книгарні «Словники-Самобранки» Український мовно-інформаційний фонд Національної академії наук України разом із спеціалізованою книгарнею «Словники-Самобранки» проводять Свято українського словника. Цей захід, що проводиться уп`яте поспіль, покликаний популяризувати українську книжку, насамперед словники, які є фундаментом для поглибленого вивчення та використання мови й концентрованим джерелом знань. Адже серед книжкового надбання кожної цивілізованої нації словники посідають особливе місце, вони є свідченням духовного потенціалу народу, рівня розвитку його культури.
У заході візьмуть участь науковці, діячі літератури та культури, видавці, освітяни, студенти, представники іноземних установ і посольств в Україні.
У програмі Свята Національний Президентський духовий оркестр і театралізоване дійство «Містерія Словника», презентація першого тому 20-ти томного зібрання, словника Української мови.
Маємо честь, запросити Вас, взяти участь у Святі українського словника.