Співпраця з компанією “SAMSUNG”

28.09.2011
27 вересня 2011 року університет відвідала делегація корпорації “SAMSUNG” на чолі з C. H. Lee - виконавчим віце -президентом наукових досліджень з питань мобільних пристроїв. Делегацію приймаЛИ проректор з наукової роботи Валерій Іванович Григорук, декан факультету кібернетики А. В. Анісімов, декан механіко-математичного факультету М. Ф.Городній. Під час зустрічі обговорювалися питання розробки математичного та програмного забезпечення, безпеки розпізнавальних образів 3D графіки, задач криптографії. Між університетом та компанією “SAMSUNG” вже підписано дві угоди про науково-технічну співпрацю. Важливим кроком для розширення співпраці буде створення спільної з компанією та університетом наукової лабораторії.

Управління міжнародного науково-технічного співробітництва та інноваційних технологій університету.