Наукові праці наших викладачів

20.09.2011
Нещодавно побачив світ науково-практичний посібник «Соціально-правовий захист вразливих верств населення України» доцента кафедри трудового, земельного і екологічного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олени Володимирівни Тищенко.
В посібнику розкриваються актуальні проблеми соціально-правового становища окремих категорій громадян України: громадян похилого віку; людей з обмежаними можливостями; бездомних громадян та безпритульних дітей; ВІЛ-інфікованих, хворих на СНІД; осіб з розладами психічного здоров’я. Аналізується ефективність функціонування правового механізму щодо реалізації соціально-правового захисту вказаних категорій громадян.
Видання розраховане на студентів вищих юридичних навчальних закладів, юридичних факультетів, а також студентів, які навчаються за спеціальностями «державне управління», «соціальна робота», практичних працівників правової, управлінської та соціальної сфери.
Про автора: Тищенко Олена Володимирівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри трудового, земельного і екологічного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Вона є автором понад 40 наукових праць, серед них: Соціально-правові аспекти реалізації пенсійної реформи в Україні та країнах Європейського Союзу: Монографія . – К.: ВГЛ «Обрії», 2009. – 186 с. (у співавторстві); Соціальна робота та права людини: Навчальний посібник. – К.: ВГЛ. «Обрії», 2010. – 240с.; Трудовий договір з педагогічними праівниками середніх загальноосвітніх шкіл України: Науково-практичний посібник. – К.: ВГЛ «Обрії», 2010. – 224 с. та інші.