1 вересня в університеті

01.09.2011
Видатні випускники університету різних років прийшли до рідної Альма-матер у перший день нового навчального року аби поспілкуватися з першокурсниками у форматі виступ- лекція на тему„Моя Україна - вільна держава ”. На юридичному факультеті побував частий гість майбутніх правників, перший Президент незалежної України Леонід Макарович Кравчук , філософи радо вітали свого відомого випускника президента Академії педагогічних наук України Василя Кременя. Юрій Ковалів, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, доктор філологічних наук, професор кафедри новітньої історії української літератури Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка заполонив молодих розповіддю про талановитих українських літераторів і їх героїв. На історичному факультеті виступив заступник Голови Київської міської державної адміністрації Леонід Новохатько. Імениті гості побували на всіх факультетах та в інститутах університету.