Губерський Л.В.: «Бути студентом філософського факультету не тільки почесно, а й відповідально»

30.08.2011
В Київському національнму університеті імені Тараса Шевченка розпочалися святкові заходи з нагоди посвяти в студенти. Першими відсвяткували поповнення студентських лав на філософському факультеті. З цієї нагоди в Актовій залі головного корпусу 30 серпня 2011 року відбулись урочисті збори, які відкрив декан філософського факультету, А. Є. Конверський. Привітав усіх присунтіх ректор університету, академік Л. В. Губерський. Він зазначив, що першокурсники вибороли честь бути студентами нашого університету в нелегкій боротьбі, адже прохідні бали в університеті були одні з найвищих. Звертаючись зі словами привітань, ректор провів невеличкий екскурс в історію. Леонід Васильвич розповів, що філософський факультет є ровесником університету і за довгі роки існування став флагманом філософської науки в Україні. «Бути студентом цього факультету не тільки почесно, а й відповідально», – зазначив ректор.