Патріарх Московський і Всієї Русі Кирил відвідав університет

27.07.2011
27 липня Патріарх Московський і Всієї Русі Кирил, який прибув до Києва на святкування Дня хрещення Русі, відвідав Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Тут відбулася його зустріч з науково-педагогічною громадськістю та ректорами провідних ВНЗ України. Вступним словом зустріч відкрив ректор університету академік Леонід Губерський. У своєму виступі Патріарх Кирил відзначив визначну роль університету св. Володимира в історії розвитку суспільства на всіх етапах від його заснування до вже Шевченкового сьогодення. На зустрічі йшла мова про взаємодію школи і православ’я і важливість приходу богословської науки у вищі навчальні заклади. На зустрічі виступив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.