Інтеграційні пріоритети в геоекономічній політиці України: Захід - Схід

14.04.2004
ПРЕС-РЕЛІЗ

14-15 квітня 2004 р. відбудеться наукова конференція "Інтеграційні пріоритети в геоекономічній політиці України: Захід - Схід". Місце проведення конференції: м.Київ, вул.Васильківська, 90а.

Організатори конференції – кафедра міжнародної економіки економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Конференція присвячена 170–річчю Київського національного університету імені Т. Шевченка та 60-річчю економічного факультету.

На сучасному етапі економічного розвитку України питання визначення її інтеграційних пріоритетів набуває надзвичайної актуальності і викликає живий інтерес на державному рівні, в наукових та підприємницьких колах. На конференції будуть висвітлені питання засад інтеграційного розвитку в умовах глобалізації, концепція багатовекторності інтеграційного розвитку України, інтеграційні пріоритети України, європейська складова зовнішньоекономічної політики України, вирішення проблеми вибору між ЄС та ЄЕП, механізм взаємодії України із СОТ та його наслідки, та ін.

Склад учасників: наукові консультанти та радники Президента України, Міністерства закордонних справ України, Національного банку України, провідні вчені.

Програма конференції:

Початок о 10.00 год.

З основними доповідями виступлять голова оргкомітету конференції Базилевич В.Д., д.е.н., проф., декан економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Старостіна А.О., д.е.н., проф., завідувач кафедри міжнародної економіки економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, віце-президент Української асоціації маркетингу, Філіпенко А.С., д.е.н., проф., науковий консультант Президента України, Будкін В.С., д.е.н., проф., Лук'яненко Д.Г., д.е.н., проф., Поручник А.М., д.е.н., проф., Литвицький В.О. – к.е.н., доц., керівник групи радників Голови правління Національного банку України, Плотніков О.В., д.е.н., проф., Бураковський І.В., д.е.н., проф., співдиректор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, член науково-експертної ради МЗС України, Рокоча В.В., д.е.н., проф.

Згідно програми конференції відбудеться обговорення доповідей, прийняття рекомендацій конференції, фуршет.

Координати оргкомітету: м.Київ, вул.Васильківська, 90а, тел. 266-38-68.