Конкурс на кращий твір про весняно-літній відпочинок

14.04.2004
Неофіційна газета разом із дружнім порталом ДКЗ (http://dkz.info) оголошують конкурс кращої оповіді про весняно-літній відпочинок.
Вірніше стаття просто повинна стоcуватися відпочинку :). Типу слово там повинно бути "відпочинок". Ну хоча б гладкий натяк ;)

Крім почесного сертифікату переможці отримують від ДКЗ безкоштовний рафтинг по р. Тиса - перша премія та 50% знижку на нього - друга премія! (Харчування і проживання в премію не включене).

Але це ще не все!

- Якщо в твоїх руках миша не лише ударний інструмент;

- якщо в тобі ще не вмер великий художник;

- якщо ти знаєш, яким боком найкраще тримати фотоапарат, та знаєш, як з будь-якого фото створити шедевр...

Цей конкурс саме для тебе!!! Неофіційна газета відкриває якісно нову рубрику "Фотошаман". В ній не буде статей, а будуть просто фото чи ілюстрації. Головне щоб було весело, красиво та з ідеєю. Ну і, звісно, мають бути зроблені власноруч і на студентську тематику.

А тепер увага! Ще один конкурс: всі надходження до рубрики протягом першого місяця її існування беруть участь у ньому!

Умови такі самі. Ще два переможця і два чудових призи від ДКЗ!

Деталі читайте на сайті Неофіційної газети.

Олександр Міхненко,
"Неофіційна газета"