Четверті міжнародно-правові читання

25.05.2011
25 травня 2011 року кафедрою міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Українською асоціацією міжнародного права були проведені четверті міжнародно-правові читання. Була представлена наукова доповідь кандидата юридичних наук, доцента кафедри міжнародного права Скриньки Дмитра Васильовича на тему «Актуальні проблеми розвитку права Світової Організації Торгівлі в практиці врегулювання спорів в рамках СОТ». На міжнародно-правових читаннях були присутні видатні українські теоретики і практики міжнародного права, представники провідних ВНЗ і наукових установ, зокрема, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету «Одеська юридична академія», Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету, Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.