ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси» (кваліфікаційні рівні – бакалавр, магістр)

12.05.2011
26- 29 квітня 2011 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на Економічному факультеті відбулась Всеукраїнська студентська олімпіада 2010/2011 навчального року зі спеціальності «Фінанси», яка проводилася згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1190 від 02.12.2010 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010-2011 н.р.».
Олімпіада - це творче змагання студентів економічних спеціальностей з професійної та практичної підготовки студентів, які отримали знання з актуальних питань наступних дисциплін: «Фінанси», «Фінанси підприємств», «Фінансовий ринок», «Фінансовий менеджмент», «Менеджмент державних фінансів», «Ринок фінансових послуг».
Участь в ІІ етапі Олімпіади прийняли студенти економічних спеціальностей вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації, які навчаються за спеціальністю «Фінанси»: кваліфікаційний рівень – бакалавр, магістр та стали переможцями першого етапу, який відбувся у відповідних вищих навчальних закладах. Цього року заявки на участь у ІІ етапі Олімпіади зі спеціальності «Фінанси» подало 169 осіб які представляли 74 вищих навчальних заклади з 22 регіонів України (АРК та 21 область України), з яких: магістрів – 67, бакалаврів – 102, з 74 вищих навчальних закладів. Безпосередньо прийняло участь в олімпіаді 146 студентів, серед яких: магістрів – 62, бакалаврів – 84.
ІІ етап Олімпіади проводився у два тури: І тур – 27 квітня 2010 року, усі учасники виконували тестові завдання та завдання розрахункового характеру, ІІ тур – 28 квітня 2010 року, учасники виконували завдання творчого характеру з навчальних дисциплін «Фінанси», «Фінанси підприємств», «Фінансовий ринок», «Фінансовий менеджмент», «Менеджмент державних фінансів», «Ринок фінансових послуг».
Серед членів журі були представники 13 вищих навчальних закладів: Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного торговельно-економічного університету, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернігівського державного інституту економіки і управління, Тернопільського національного економічного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Донецького національного університету, Донецького національного університету економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського, Вінницького національного технічного університету, Дніпропетровської державної фінансової академії, Національного університету Державної податкової служби України, Інститут магістерської та післядипломної освіти Університету банківської справи.
Переможцями олімпіади за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» – максимальний рівень балів 360, стали:
І місце – Шпигоцька Наталія Олегівна – студентка 1 курсу магістратури Київського національного університету імені Тараса Шевченка (330 балів);
ІІ місце – Бабенко Інна Олександрівна – студентка 1 курсу магістратури Харківського національного економічного університету (281 бал);
ІІ місце – Мамушева Катерина Віталіївна – студентка 1 курсу магістратури Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана (279 балів);
ІІ місце – Вишневський Віктор Анатолійович –студент 1 курсу магістратури Львівського національного університету імені Івана Франка (274 бала).
ІІІ місце – Козак Галя Іванівна – студентка 1 курсу магістратури Тернопільського національного економічного університету (245 балів).
ІІІ місце – Палько Ірина Анатоліївна – студентка 1 курсу магістратури Національної металургійної академії України (244 бала).
За освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» – максимальний рівень балів 360, перемогу вибороли:
І місце – Антропова Ольга Юріївна – студентка 4 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (331 бал);
ІІ місце – Лещенко Юрій Іванович – студент 4 курсу Сумського державного університету (309 балів);
ІІ місце – Самусевич Ярина Валентинівна – студентка 4 курсу Української академії банківської справи Національного банку України (286 балів);
ІІ місце – Кулаковський Дмитро Олегович – студент 4 курсу Одеського державного економічного університету (272 бали);
ІІІ місце – Карпенко Іванна Миколаївна – студентка 4 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (267 балів);
ІІІ місце – Дишкант Юлія Андріївна – студентка 3 курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (260 балів);.
ІІІ місце – Крикун Оксана Вікторівна – студентка 4 курсу Національного університету «Києво-Могилянської Академії» (260 балів).
ІІІ місце – Зозулевич Андрій Іванович – студент 4 курсу Національного університету «ДПС» України (257 бали).
Крім того учасники олімпіади були відзначені грамотами в різних номінаціях: за високі показники та активну участь, за успішне виконання письмового розрахункового завдання, за успішне виконання письмового завдання творчого характеру, за високі показники у виконанні завдань комп’ютерного тестування, за творчий підхід до висвітлення проблем у сфері державних фінансів, за творчий підхід до вирішення актуальних проблем фінансової системи України, за володіння сучасними методами аналізу фінансової діяльності підприємств.
Переможці олімпіади були нагороджені почесними грамотами оргкомітету та підручниками, авторами яких є викладачі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.