Ціла серія спортивних перемог

21.04.2011
5 квітня 2011 року у ігровій залі НУБІПУ відбулася першість Голосіївського району м. Києва серед професорсько-викладацького складу ВНЗ ІІІ-ІV р.а. з настільного тенісу. Команда КНУ імені Тараса Шевченка посіла ІІ місце.

14 квітня 2011 року у басейні КНУ імені Тараса Шевченка відбулася першість Голосіївського району м. Києва серед професорсько-викладацького складу ВНЗ ІІІ-ІV р.а з плавання. Команда КНУ імені Тараса Шевченка посіла І місце.

14 квітня 2011 року у спорткомплексі КНУ імені Тараса Шевченка відбулася першість Голосіївського району м. Києва серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а. з шахів. Команда КНУ імені Тараса Шевченка посіла І місце.

Студенти університету також беруть активну участь в Універсіаді м. Києва серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а.. 11 квітня 2011 року відбулися змагання з важкої атлетики. Команда КНУ імені Тараса Шевченка посіла ІІІ місце.

Ковальчук С.К., заступник завідувача кафедри з спортивно-масової роботи