Вітаємо наших молодих вчених!

15.04.2011
Щиро вiтаємо канд. фiз.-мат. наук, м.н.с. НДЧ Броварець Ольгу Олександрiвну та ii наукового керiвника член-кор. НАН Украiни, професора Говоруна Дмитра Миколайовича, завiдувача кафедри молекулярної бiологii, бiотехнологii та бiофiзики IВТ з отриманням щорiчної Премii Президента Украiни для молодих вчених.

Виктор Янукович, президент Украины:

- Переконаний, що на цьому шляху за незалежної державної підтримки на всіх рівнях незабаром ваші сміливі ідеї, нестандартні рішення та науковий підхід принесуть свої результати.

Оля Броварець, лауреат Премии президента Украины:

- Премія була 4 тисячі на одного із претендентів колективу, всього - 20 тисяч, я її витратила, звичайно, на професійну літературу, наразі вона дуже дорого коштує, саме підручники закордонного виробництва по моїй тематиці, а також на поїздку на конференцію, в якій я дуже хотіла взяти участь.

м.Київ, 15 березня 2011рік.