Керівники-фінансисти та головні бухгалтери підвищили кваліфікацію

15.04.2011
14-15 квітня 2011 р. в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України відбувся семінар на тему «Освітня діяльність в умовах дії нового бюджетного та податкового законодавства». 492 учасника – керівники фінансових служб, головні бухгалтери професійно-технічних навчальних закладів з усіх регіонів України підвищували кваліфікацію. На семінарі були заслухані доповіді провідних фахівців у сфері бюджетного і податкового законодавства:
 Супруна Вячеслава Васильовича, директора департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України;
 Сушко Наталії Іванівни, директора Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності Державного казначейства України;
 Заєць Наталії Миколаївни, головного ревізора управління контролю в сфері державних закупівель Голов КРУ;
 Дрозд Ірини Кузьмівни, д.е.н., професора, директора навчально-наукового центру державного управління та фінансового контролю Київського національного університету імені Тараса Шевченка, сертифікованого аудитора;
 Зирянової Ольги Леонідівни, директора аудиторської компанії, сертифікованого аудитора, члена Методологічної ради з бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів України, заслуженого економіста України та інших фахівців.
Участь у семінарі дала змогу всім учасникам підвищити рівень професійних знань і підготуватися належним чином до роботи з новим бюджетним і податковим законодавством.