Системний аналiз та iнформацiйнi технологii

06.04.2004
1 - 3 липня 2004 року в Києві відбудеться шоста міжнародна науково-практична конференція “Системний аналіз та інформаційні технології”. До участі запрошуються студенти, аспіранти та молоді вчені.

Організатори конференції

Національна академія наук України
Міністерство освіти та науки України
Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут”
Інститут прикладного системного аналізу
Наукове товариство студентів та аспірантів Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут”
Наукове товариство студентів та аспірантів Інституту прикладного системного аналізу

Тематика конференції

Секція 1. Системний аналіз інформаційних систем та технологій

- Прикладні та теоретичні методи і проблеми розв’язання задач системного аналізу
- Математичні методи, моделі та технології дослідження складних систем
- Проблеми прийняття рішень в економічних, технічних, екологічних та соціальних системах
- Фундаментальні методи аналізу складних об’єктів та процесів

Секція 2. Сучасні прогресивні технології в інформаційному суспільстві

- Інформаційні технології в освіті
- Електронна комерція
- Інформаційна безпека та захист інформації
- Телекомунікаційні технології
- Бази даних та знань
- Операційні системи та середовища

Важливі дати

Прийом заявок та тез доповідей до 17.05.04
Повідомлення про прийняття до 22.05.04
Пересилання організаційного внеску до 25.05.04

Правила реєстрації

Будь ласка, надішліть заяву та тези доповідей для участі у конференції не пізніше 17 травня 2004 року. Заява учасника повинна включати ПІБ, секцію, напрямок та назву доповіді, місце навчання/роботи, освіту, поштову адресу, телефон, факс, e-mail, перелік необхідних для виступу технічних засобів.
Заповнити реєстраційну форму можна в Інтернеті за адресою http://sait.kiev.ua/regform.php.

Вимоги до оформлення тез доповідей

Форма подання - файл MS Word (*.doc), напи-саний українською, російською або англійською мовою. Тези - в обсязі 1-2 аркуші формата А4, із межами 15мм згори, праворуч та 30мм знизу, ліворуч. Оформлення відповідно:
- шрифт документу: Times New Roman Cyr;
- інтервал: 1;
- абзаци: 1см;
- заголовок: великими літерами, 12pt, жирний, центрований;
- ініціали та прізвище автора/авторів: 12pt, жирні, центровані;
- навчальний заклад: центрований;
- текст: вирівнювання за шириною;
- підпис до ілюстрації: 12pt, курсивний;
- ілюстрації: малюнки та формули у форматі MS Equation 3.0.

Кращі з представлених на конференції доповідей будуть рекомендовані до публікації у фаховому журналі „Системні дослідження та інформаційні технології”.

Організаційний внесок:

- 25 грн для учасників з НТУУ “КПІ”
- 50 грн для учасників з України
- 20 EUR для учасників з країн СНД
- 40 EUR для учасників з інших країн

Організаційний внесок включає в себе вартість програмних матеріалів, збірки тез доповідей учасників конференції, оплату культурної програми.

Оргвнесок переводити поштовим або електронним переказом на ім’я Пінчука Дмитра Анатолійовича, 04213, м. Київ, а/с 17.

Заяви на участь у конференції та тези доповідей приймаються на адресу: Україна, 03056, м. Київ, пр.Перемоги 37, корп. №1, к.171-А, НТСА НТУУ „КПІ”, або на e-mail: sait@sait.kiev.ua, sait@ua.fm
Голова НТСА ІПСА Пінчук Д.А.
Тел./факс: +380(44) 241-97-00
Web:http://sait.kiev.ua