Запрошуємо на Ярмарок вакансій «Імпульс 2011»

14.04.2011
Погодьтеся, що жива розмова може презентувати людину набагато краще, ніж резюме. Саме після короткої зустрічі часто виникає бажання дізнатися про людину більше і запросити її на співбесіду, а далі й на роботу.
Ви матимете саме такий шанс 20 квітня з 11.00 до 17.00 за адресою: пр-т Академіка Глушкова 4Г у корпусі радіофізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка. Тут, на Ярмарку вакансій «Імпульс 2011», зберуться найкращі роботодавці аби зустрітися з молодими людьми, які шукають роботу та прагнуть кар’єрно розвиватися. Серед роботодавців: Google ,CMK , Ulysses, Materialise, Юридична фірма "Ілляшев та Партнери", Ernst&Young, Приват Банк, SUN InBev, Kraft Foods,
Viewdle, Unilever, Mindspeed, Евроизол, KPMG, Сільпо та інші. Вхід вільний
Окремі презентації в аудиторії 46 проведуть компанії Google 14:15 та Ulysses о 15:15.
Візьміть з собою резюме, посмішку та гарний настрій!
Приєднайтесь до створення рекодно-довгої стрічки з резюме під час Ярмарку вакансій «Імпульс 2011».
Організатор Ярмарку - Центр працевлаштування студентів КНУ іменіТараса Шевченка «Імпульс».