Обговорено нову вартість проживання в гуртожитках

03.04.2011
1 квітня 2011 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася нарада з питань встановлення нової вартості проживання в гуртожитках університету. В нараді взяли участь:
Ректор університету Л.В.Губерський,
Голова профкому В.Ф.Цвих,
Голова студентського парламенту М.М.Макарчук,
Голова профкому студентів В.В.Шамрай,
Проректори університету, керівники юридичної та фінансово-економічних служб ректорату.

Калькуляція і попередня вартість проживання були передані студентським керівникам університету.

Ректором університету дано доручення проректорам та керівникам фінансово-економічних служб ректорату за участю представників студентського парламенту та студентського профкому в найкоротший термін підготувати за результатами проведеної наради остаточну калькуляцію вартості проживання в гуртожитках та відповідний наказ по університету.

Після затвердження цих документів у встановленому порядку вони будуть негайно виставлені на сайті університету.