Зустріч географів

31.03.2011
На географічному факультеті відбулася 55 зустріч випускників, викладачів і нинішніх студентів. Таке свято-День географа традиційно відбувається в останню суботу березня. Зранку було проведено День відкритих дверей, на якому випускники шкіл різних регіонів України ознайомились з умовами вступу, особливостями навчання і можливостями працевлаштування випускників географічного факультету. Потім відбулася зустріч випускників з викладачами кафедр. Проведений аукціон географічних раритетів, а виручені кошти будуть перераховані в дитячий будинок, яким опікується факультет. Цікавим був турнір одноразової гри з міжнародних шашок між деканом і студентами. Відбулося урочисте зібрання, на якому декан від імені Ректора університету Л. В. Губерського і колективу факультету привітав випускників, студентів та викладачів із професійним святом і вручив грамоти кращим співробітникам та студентам. Для учасників свята був організований цікавий концерт силами Молодіжного центру університету.