Будемо співпрацювати з Індонезією

30.03.2011

29 березня 2011 року о 15.00 відбулася зустріч ЇЇ Високоповажності Пані Нінінг Санінгсі Рохадіат Посла Республіки Індонезія в Україні, акредитованої в Грузії та Республіці Вірменії, з ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка академіком Леонідом Губерським.
Мова йшла про налагодження співпраці нашого університету з національним індонезійським університетом, що знаходиться в Джакарті. Наш університет поки що не має жодного партнерського договору з ВНЗ Індонезії. Планується його підписання з вищезгаданим університетом. Це дозволить організувати двосторонні обміни студентами, представниками професорсько-викладацького склад, спільному проведенню наукових конференцій та можливому викладанню індонезійської мови на базі Інституту філології. Пані Посол наголосила на бажанні її країни розпочати таку співпрацю.
Нині в різних ВНЗ Індонезії навчаються і вивчають культуру та мову цієї країни 15 українців.
Розглядається можливість майбутньої зустрічі ректорів для обговорення напрямків співробітництва.
У зустрічі брали участь проректор з міжнародних зв’язків – Петро Бех та представники посольства.